הכשרת היישוב 7 ראשון לציון 073-7257060

איך מחברים משאבה לבריכה

חוות דעת גולשים

רוצים לעשות התקנת משאבה לבריכה? כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא. הכנו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על חיבור משאבה לבריכה – מהו תפקיד המשאבה בבריכה הביתית? מהם סוגי המשאבות השונים? מהו תהליך ההתקנה והאם אתם יכולים לעשות אותו לבדכם? כל התשובות ועוד, במאמר הבא.

שמחת בית השואבה 

הרעיון של משאבת המים הוא רעיון עתיק יומין המתוארך אלפי שנים אחורה. את המצאת המשאבה לא ניתן לייחס לאדם או לחברה מסוימת שכן ניתן לראות את התפתחותה הנפרשת על פני תרבויות ותקופות זמן שונות. תחילה היו המשאבות ידניות ופעלו על עיקרון של סיבוב וגריפת כמות מים בכל פעם, בהמשך השתכללה הטכנולוגיה והמשאבות עברו לפעול על בסיס חשמל ועל עיקרון של יצירת ריק המניעה את המים כלי מעלה. כיום, המשאבות משחקות תפקיד מכריעה בעולנו, בין היתר בשיבת מי שתייה, שאיבת מי ים, מערכות הביוב השונות ועוד. מקום נוסף בוא נחוצה פעולת המשאבה הוא בבריכות הביתיות, שם הן דואגות לשאוב את מי הבריכה, לפלטר ולנקות אותם. 

סוגים של משאבות 

ישנם סוגים רבים של משאבות המיועדות להתקנה בבריכה הביתית. עקרון הפעולה של רובן יחסית דומה – שאיבת המים מתוך מי הבריכה, העברה של המים בתוך מערכת של מסננים הנמצאים לרוב בתוך המשאבה, ולבסוף החזרת המים לתוך הבריכה כאשר הם נקיים וטריים. חיבור משאבה לבריכת אינטקס
זו פעולה חשובה ביותר שכן הן מנקות את המים, שומרות על תקינותם ומאפשרות לנו להנות בבריכה מבלי חשש. לא משנה איזה סוג של משאבה תבחרו, רק תוודאו כי היא מתאימה לבריכה שלכם, מסוגלת להתמודד עם כמות המים הנמצאת שם, ויכולה לסנן את המים ביעילות 

משאבה לבריכה אינטקס הוראות

כעת, אחרי שהבנו את חשיבות המשאבה, הגיע הזמן שנלמד איך לחבר משאבה לבריכה.

חיבור משאבת פילטר לבריכה זו משימה לא מאוד מורכבת והיא אינה מצריכה ידע טכני רב או כל ניסיון קודם. חשוב להבין כי לכל משאבה תהליך התקנה מעט שונה, אך לרוב הוא יוותר יחסית דומה: 

  • הבאת כל הציוד הנדרש – וודאו כי יש ברשותכם את כל הציוד הנדרש לצורך חיבור משאבת בריכה, בכלל זה; המשאבה החדשה, צינורות, מחברים, מפתח צינורות, מברגים וכל כלי עבודה נוסף הנחוץ להשלמת העבודה. 
  • ניתוק מהחשמל – יש לוודא כי המשאבה הישנה מנותקת לחלוטין מכל מקור חשמל וכמובן כי גם המשאבה החדשה טרם חוברה לזרם חשמלי. נתקו כל מכשיר חשמלי ממערכות הבריכה העשוי לסכן אתכם בזמן העבודה. 
  • הסרת המשאבה הישנה – בהינתן וישנה משאבה ישנה, יש להסיר אותה בזהירות ממקומה, לרוקן את תכולתה, ולהסיר את כל הצינורות המחוברים אליה. 
  • מיקום המשאבה החדשה – יש לתכנן את המקום בו נחבר את המשאבה החדשה, לוודא כי היא ישרה ונתמכת ותואמת לבריכה שברשותכם. 
  • חיבור המשאבה – השלב הבא בתהליך הרכבת משאבה לבריכה הוא חיבור המשאבה לשפת הבריכה, יש לחזק את המחברים ולוודא כי המשאבה החדשה ממוקמת כהלכה. 
  • חיבור למערכת – השלב הבא הוא חיבור הצינורות המובילים לתוך המשאבה ומחוץ לה, חיבור המשאבה ליתר המערכת וכל חיבור נוסף אותו יש לבצע, כולל חיבור סופי לחשמל. 
  • בדיקת דליפות – לאחר הפעלת המשאבה יש לעבור היטב על כל החיבורים שביצענו ולחפש אחר דליפות או בעיות אחרות.  

INTEX-IL – מגוון רחב של משאבות 

אם אתם צריכים לעשות חיבור משאבת אינטקס אבל עדיין אין ברשותכם משאבה, תוכלו למצוא את מבוקשכם באתר שלנו. אספנו לכם מגוון רחב במיוחד של משאבות היכולות להתאים לכל סוג וצורך. לצפייה בקטלוג המוצרים לשנו לחצו >>> כאן<<<

לשיחה עם נציג וקבלת מענה מקיף ומקצועי לכל בעיה או שאלה שעשויה לצוץ – חייגו: 073-7257060. 

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם