הכשרת היישוב 7 ראשון לציון 073-7257060

למה דווקא רובוט לבריכה?

חוות דעת גולשים

בריכת שחייה פרטית היא בין החלומות הפופולאריים ביותר של כולנו. לקום בבוקר, לשבת לצד הבריכה עם כוס מיץ בריאות מפנק ולצאת לשחיית בוקר. חלום של ממש. כיום, הגשמת חלום הבריכה הפרטית כבר אינו בלתי ניתן להשגה. כיום ניתן להתקין בריכות פרטיות יפהפיות בחלק האחורי של הבית וליהנות מספא פרטי מחוץ לדלת.

 

אחזקתה של בריכה פרטית מצריכה שימוש בכמה כלים ואביזרים ייחודיים לשמירה על ניקיון בריכות. ידוע המים או רטיבות בכלל מהווים כר פורה לצמיחת מחלות ולכן השמירה על חיטוי ראוי של הבריכה חשובה כל כך. בין שמדובר בהעברת פטריות, בין אם באמצעות רוק או חיידקים שונים – על מנת לשמור על היגיינת הבריכה והסטריליות שלה יש לעשות שימוש שוטף

של רובוט לבריכה באיכות גבוהה המתאים לסוג הבריכה הספציפי.

בנוסף לניקוי באמצעות רובוט לבריכה ניתן להשתמש באביזרי ניקוי כגון רשתות, סקימר ושואב חשמלי. חשוב ביותר להשתמש בחומרי ניקוי דוגמת כלור לחיטוי, חומרים לסינון ולטיהור המים, כדוריות לטיהור ועוד. כמו כן, חשוב לשמור על תחלופה של מים באמצעות משאבות מתאימות לסוג הבריכה, ציוד לבריכות שחיה הינו מוצר חובה לכל בעלי הבריכות.

למה כל כך חשוב להשתמש ברובוט לבריכה?

רובוט לבריכה הינו בין הטכנולוגיות המתקדמות, היעילות והאיכותיות ביותר שמציע כיום שוק הבריכות ורכיבי הניקוי לבריכה. על מנת לשמור על היגיינה מקסימלית וסטריליות בשימוש בבריכה, רובוט ניקוי איכותי הוא בין האמצעים המהותיים והחשובים ביותר.

שואב, מסנן וממחזר את המים

יתרונו המהותי של רובוט לבריכה הוא ביכולות הניקוי המתקדמות והאיכותיות ביותר בשל מגוון הפונקציות שהוא מעמיד לרשות המשתמשים בו. רובוט לברכיה שואב ומסנן את כל סוגי הלכלוך שקיימים בבריכה, כולל אבק.

מבריש, מקרצף ומחטא

בתוך הרובוט מותקנות תכניות הברשה וקרצוף הבריכה תוך חיטוי כל מושבה של חיידקים שנוצרה בבריכה. גם האצות המיניאטוריות ביותר מסוננות מחיידקים ומתנקות על ידי רובוט לבריכה.

תכנית אישית

באמצעות רובוט לבריכה ניתן ליצור תכנית אישית ייחודית לסריקה, ניקוי, חיטוי ומחזור המים בבריכה באופן שבוע. התכנית המתאימה את עצמה לצרכי הלקוח הינה הדרך היעילה והאיכותית ביותר לשימור נקיון המים בבריכה.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם