הכשרת היישוב 7 ראשון לציון 073-7257060

משאבת חום איכותית

חוות דעת גולשים

משאבת חום היא קצת יותר מפתרון לברכות שחייה כפי שניתן לטעות ולחשוב. על אף שמשאבות החום אכן נוצרו ופותחו תחילה לטובת בריכות השחייה הביתיות אבל לאט לאט התקדמה הטכנולוגיה הבוכנית והגיעה אל תחום חימום ומיזוג הבתים והחללים השונים ויצרה נישה חדשה לחלוטין של חימום, תוך חסכון משמעות בחשמל ובכסף.

בחירת משאבת חום איכותית דורשת הקפדה יתרה על המותג והמשווק, ייצור משאבות חום קיים רק במקום אחד או שניים בארצנו ומרבית משאבות החום הינם מיובאות כתוצאה מההתמחות המיוחדת של המדינות האירופאית ומדינות ארצות הברית בחימום החללים. משאבות החום התחילו את דרכם בסמוך לאמצעי החימום והמיזוג המוכרים להם אבל קיבלו את הנתיב והנישה שלהם החל מהמאה העשרים.

הבשורה האירופאית מגיעה לארץ , יוצאת מהבריכה ונכנסת להתייבש בבית….

משאבות חום איכותיות לבריכות שחייה וג’קוזי

משאבות חום לבריכות שחייה ה בין הפתרונות הנעימים והמהנים ביותר לתקופות הקרירות יותר של תחילת האביב או תחילת החורף, כאשר אין די בשמש על מנת לחמם את המים ואת הגוף לטמפרטורה נעימה ומהנה, משאבות חום לבריכות מאפשרות יצירת טמפרטורה נעימה בתוך המים גם במצבי אקלים קרירים לפני תחילת החורף ולפני תחילת הקיץ.

חשוב מאוד להיעזר במשאבת חום איכותית המיוצרת בחברות אמינות גם לטובת קבלת שירות איכותי ויעיל וגם לצורך מניעת אופציות של חיידקים וירוקת, תופעות שכיחות במיוחד בתחום המשאבות. משאבת חום איכותית, תהיה קלה לניקוי ותאפשר לכם להעביר אותה תהליך סטריליזציה באופן שוטף וקל.

משאבות חום למרכזי אירוח וספא – פעילות ופינוק יוקרתי 365

משאבות חום ומשאבות חימום למרכזי אירוח , מרכזי ספא , צימרים וכיוצא באלה, הם השקעה קטנה לטובת רווח גדול. מי מאתנו לא חולם לשבת בג’קוזי נעים, כאשר אוויר חמים שורה בחדר? משאבות לחדר האירוח המפזרות חום, יוצרות פיזור חום אחיד ונעים בחדר, בטכניקה שאינה מייבשת ומצד שני אינה מייצרת לחות מוגברת באוויר ויוצרת תחושה ואווירה של חורף נעים ורומנטי בשונה ממזגן שלאחר מספר רגעים יוצר תחושה חנוקה של יובש.

רבים ממרכזי האירוח עוברים כעת לחימום באמצעות משאבת החום לחימום החדר ומעידים על הצלחה ודיווח על שהייה נעימה ומהנה הרבה יותר בתקופות הקרות.

הסקת הבית באמצעות משאבות חום – הפתרון הירוק

חסכון בחשמל וקבלת תחושת חימום אחיד בכל רחבי הבית הוא אחד הצרכים היותר מבוקשים גם בחורפים הקצרים והיחסית נעימים שלנו. הפעלת המזגן בחורף, גם אם התקופה משתרעת על פני שלושה חודשים לכל היותר, יוצרת נזק רציני בכיס ובזבוז חשמל באופן קיצוני, אפילו יותר מזה שבתקופת הקיץ! הטכנולוגיה עליה פועלת משאבת החום היא טכנולוגיה ירוקה אשר משתמש באוויר עצמו, באוויר החם שנצבר ופולטת אותו אל החדר, בשונה מהמזגן אשר יוצר מיזוג מלאכותי, ובכך מתאמץ יותר ומבזבז יותר חשמל. המעבר למשאבת חום איכותית יוצר תחושה נעימה יותר וחסכון משמעותי בחשמל.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם